Робота з педагогами

Ділова гра для педагогів
"Фізкультурно-оздоровчий марафон"

Здоров'я дітей - одне з головних джерел щастя батьків, педагогів та суспільства в цілому. Дошкільний вік - це особливий період людини, коли відбувається її розвиток, формуються фізичні та психічні якості особистості, що необхідні впродовж життя. Саме тому питання зміцнення та збереження здоров'я малят завжди були і залишаються головними в освітньо - виховних програмах та спрямовані на підвищення захисних сил організму і формування культури здоров'я.

Майстер клас для педагогів "Плетіння з паперової лози"

У 20 столітті заощадливі майстри Кореї та Японії почали використовувати для плетіння легкодоступний матеріал — папір. Уже у 21 столітті в різних куточках світу відбувся творчий сплеск, що перетворив техніку плетіння з паперової лози в сучасне модне хобі. Адже папір — не тільки дешевий матеріал, але й елемент сучасного екоруху. В умілих руках майстра звичайний папір трансформується в креативні речі: дизайнерський декор, прикраси, посуд, обереги, композиції інтер’єру, інсталяції тощо. Такий натхненний творчий процес перетворив паперову лозу на сучасний вид мистецтва.

Майстерня для педагогів
'Звичаї та традиції наших предків'

Тема:         «Інтегрований підхід до використання дитячого фольклору у роботі з дошкільниками»

Мета:  Активізувати знання педагогів з питань всебічного розвитку дітей засобами дитячого фольклору. Спонукати до використання в роботі сучасних методів та прийомів.

Завдання:

1. Удосконалення педагогічної майстерності: постійний обмін досвідом, розвиток творчої ініціативи педагогів, виявлення і поширення найбільш ефективних форм та методів в практику роботи та впровадження в роботу кращого педагогічного досвіду .
  2. Підвищення фахової компетентності педагогів.
  3. Заохочувати учасників до творчого самовираження та самовдосконалення.

08.09.2021 згідно плану роботи ЗДО №12 на 2021/2022 навчальний рік відбувся конкурс-огляд груп закладу

на краще предметно –розвивальне середовище. Метою якого було створення предметно – розвивального простору в закладі, як необхідної умови повноцінного розвитку дітей в ЗДО.

Педагогічні працівники закладу постійно дбають про організацію розвивального простору. Створення інноваційного, розвивального предметно-ігрового середовища в групах дозволяє забезпечити психолого-педагогічні умови повноцінного та різнобічного розвитку дітей, виховання їх ініціативності та творчості. У всіх вікових групах ігрові осередки відповідають вікові дітей, характеру їхньої діяльності.

1 місце виборола група Бджілки-вихователь Курип'ятник І.В.
2 місце-група Веселка-вихователь Дуванська Ж.К.
3 місце-група Ягідка- вихователь Костенко Я.А.

У цілому ж конкурс ще раз продемонстрував, які неординарні, ініціативні, креативні особистості працюють у нашому   закладі дошкільної освіти, наскільки творчо та відповідально підходять наші вихователі до формування інтелектуально – розвивального середовища.

Засідання педагогічної ради №1

Креативна студія для вихователів

"Малювання на воді.Техніка Ебру"

Ебру – це танець фарб та води, які переплітаючись між собою створюють унікальні візерунки, адже створити два однаковісіньких малюнки просто не можливо. Малюють найчастіше зображення квітів, рослинні мотиви та візерунки.

Креативна студія

"Декорування пластикової тарілки в техниці Декупаж"