Кабінет психолога

Освіта: повна вища

Електронна адреса: [email protected]

Телефон: +380666157821

Педагогічне кредо: " Дитина - це ніжний паросток , який стане могутнім деревом і вимагає до себе великої уваги."

Метою діяльності психологічної служби системи освіти України є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров'я, надання психологічної та  соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Основні завдання психологічної служби Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №12  наступні:

Забезпечення якісного психологічного супроводу освітнього процесу, що має на меті створення умов для психологічної безпеки здобувачів освіти; надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.
Налагодження форми співпраці у роботі з батьками та вихователями, надання допомоги у вирішенні проблем щодо розвитку, виховання та навчання дошкільників.
Просвітницька та профілактична робота з підвищення психологічної культури батьків та вихователів, формування психологічної та соціальної компетентності учасників освітнього процесу.
Здійснення роботи щодо профілактики насильства над дітьми вдома та дитячому колективі.
Проведення діагностично-прогностичної, корекційно-розвиткової роботи з питань виявлення та психолого-педагогічної корекції проявів девіантної поведінки старших дошкільників.
НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ПРАЦІВНИКА ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ:

Наказ МОН від 16.03.2020 № 406  "Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19".

Інші регламентуючі документи:

Етичний кодекс практичного психолога від 18.12.1990;
Нормативи часу на основі видів роботи практичного психолога;
Посадова інструкція практичного психолога;
Інструкція з охорони праці на робочому місці.

Графік роботи практичного психолога:

Дні тижня Час роботи Онлайн консультація
ПОНЕДІЛОК 7.30-13.30 +
ВІВТОРОК 7.30-13.30 +
СЕРЕДА 7.30-13.30 +
ЧЕТВЕР 7.30-13.30 +
П'ЯТНИЦЯ 7.30-13.30 +

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА:

Діагностика ( визначення рівня адаптації новоприбулих дітей шляхом спостережень, діагностика рівня шкільної зрілості дітей, діагностика визначення навчальної мотивації, діагностичне дослідження особистісної сфери, мотиваційної сфери, концентрації уваги, анкетування педагогів)
Профілактика ( психолого-педагогічні тренінги для педагогів, семінари, круглі столи, розвивальні ігри та вправи для здобувачів освіти, робота з профілактики жорсткого поводження з дітьми та запобігання насилля в сім’ї)
Корекція( групові заняття за корекційно-розвитковими програмами зі здобувачами освіти)
Освітня діяльність (самоосвіта, участь у ТМО практичних психологів )
Консультування ( консультування  педагогів з питання психолого-педагогічного супровуду дітей, щодо формування здорового способу життя у дітей дошкільного віку, консультування батьків з питань виховання дітей, індивідуальні консультації для батьків з питань виховання і розвитку дітей).
Просвіта ( інтерактивні семінари для педагогів, тренінгові заняття,  психолого-педагогічні консиліуми, просвітницька та профілактична робота серед учасників освітнього процесу з питань запобігання та протидії домашньому насильству, виступи на батьківських зборах).

Розвиваючі мультфільми для дітей Ви можете переглянути за посиланням:

День безпечного інтернету

Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

Практичне заняття з елементами тренінгу для педагогів: "Запалимо вогник толерантності"

Тиждень толерантності у ЗДО № 12

Тренінг для педагогів до Всесвітнього дня психічного здоров'я