Наші досягнення

1999 рік - Диплом ІІ ступеня виставки-ярмарку педагогічних ідей і технологій. Добірка матеріалів з народознавства.

2000 рік – Диплом ІІ ступеня виставки-ярмарку педагогічних ідей та технологій. План роботи творчої групи з екологічного та фізичного виховання дошкільників.

2002 рік – Грамота відділу освіти за участь у міській педагогічній виставці. Добірка занять з екологічного виховання. Роботу за депоновано в «Каталозі найкращих робіт міської педагогічної виставки».

2003 рік – Подяка Ізюмського міського голови колективу закладу за здобутки в справі виховання підростаючого покоління.

2005 рік – Грамота відділу освіти за ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської акції «Живи, книго!».

2005 рік – Грамота відділу освіти за ІІ місце у конкурсі з основ безпеки життєдіяльності серед дошкільних навчальних закладів м. Ізюма.

2006 рік – Грамота відділу освіти за ІІ місце в огляді-конкурсі по підготовці закладів освіти до нового навчального року.

2008 рік - Грамота відділу освіти за ІІ місце в огляді-конкурсі по підготовці закладів освіти до нового навчального року.

2012 рік - Грамота відділу освіти за ІІІ місце в огляді-конкурсі по підготовці закладів освіти до нового навчального року.

2012 рік – Диплом ІІІ ступеня ХІХ Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій. Робота на тему: «Метод проектів в освітній системі дошкільного закладу».

2012 рік – Грамота Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації. Нагороджена вихователь-методист Амельчиць І.А. за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

2013 рік - Грамота відділу освіти за ІІІ місце в огляді-конкурсі по підготовці закладів освіти до нового навчального року.

2017 рік – участь закладу у Проекті Розвиток соціальної інфраструктури за ініціативи та підтримки уряду Німеччини.

2017 рік - Вихователь ЛІтвінова С.М. ннагороджена подякою Ізюмського міського голови за сумлінну працю на освітянський ниві.

2018 рік - Диплом управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області за ІІ місце у міському конкурсі-огляді куточків державної символікив закладах дошкільної освіти.

2018 рік - Вихователь Ярошенко посіла ІІ почесне місце у І (міському) турі обласного конкурсу "Кращий вихователь Харківщини" у номінації "Вихвоатель дітей старшого дошкільного віку".

2019 рік - Практичний психолог Завгородня І.А. на фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини представила роботу «Коучинг особистісного зростання в системі «батьки-діти» за темою «Стежиною батьківської любові». Робота нагороджена дипломом ІІІ ступеня в номінації «Практична психологія»;

2019 рік - Вихователь Мокра М.О. гідно представила ІДНЗ №12 у I (міському) турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку». Посіла ІІІ почесне місце.

2019 рік - Грамота управління освіти Ізюмської міської ради за ІІІ місце у міському фестивалі-огляді "Маленька країна - країна дитинства, де сонечко світить і казка живе"

2020 рік - Грамота управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області за ! місце у міському конкурсі з патріотичного виховання

2021  Болгарія.Гран прі на Міжнародному багатожанровому конкурсі- фестивалі мистецтв "Таланти 21 сторіччя" у віковій категорії "Наймолодші".